FİRMAMIZ Silivri Mahalleleri ve Yenimahalle de Isı sistemleri taahhüt ve mühendislik hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.

Yeni Mahalle Silivri E.C.A Bayisi

Isıtma sistemleri sektöründe “Eleştirilen Değil, Teşekkür edilen işlere imza atıyoruz”. Anlaştığımız gün ve saatte işimize başlıyor, kesintisiz olarak çalışıp, ısı sistemleri işinizi sorunsuzca tamamlıyoruz. Kalite malzeme ve kaliteli işçilikten asla taviz vermiyoruz.

Doğalgaz tesisatı, kalorifer tesisatı, radyatör montajı, yerden ısıtma tesisatı, sıhhi tesisat, kombi satışı, sıhhi tesisat malzemelerinin satışı ve montajı alanında profesyonel olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Doğalgaz tesisatının ilk aşaması projedir. Tesisatın döşeneceği alanda keşif yapılır. Doğalgaz tesisatının nasıl yapılacağı, kombi montajının nereye yapılması gerektiği, doğalgazın hangi güzergahtan geçeceği, evin ideal sıcaklığa ulaşabilmesi için kaç petek konulacağı hesaplanır. Hazırlanan projeye uygun olarak tesisat döşeme işlemi başlar. Boru hatları kolay ulaşılabilir olmalıdır. Ana gaz borusu ve ana kapama vanası darbe almayacak alana kontaj edilmelidir. Kullanılan borular Bağlantı Kelepçeleriyle sabitlenmeli, borular elektrik tesisatından uzağa döşenmelidir.

Tesisatta kesinlikle kaliteli doğalgaz tesisat malzemeleri kullanılmalıdır. Tesisatta gerekli olan; Gaz vanası, Flex hortum, PPRC boru, Bağlantı kelepçeleri, Hortum bağlantı rekorları, TE bağlantı rekorları, Daire içi tesisat hortumları, Hortum kanalları ve ek parçalar ile Basınç regülatörü seçiminde kalite ilk tercih Silivri Yenimahalle doğalgaz tesisatcısı, yıldırımlar yapı ilk tercih..

Kalorifer Kazanı Montajı Doğalgaz Tesisatı Güneş Enerji Sistemleri Kalorifer Kazanı Montajı Yerden Isıtma Tesisatı Sıhhi Tesisat Sistemleri Boyler Kazanları Tesisat Malzemeleri silivri armatür tesisat

Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti Su Kaçağı

Yenimahalle su kaçağı tespiti firması olarak alanında tecrübeli ve profesyonel ekiple ev ve iş yerlerinde su kaçağı tespiti yapmaktadır. Binaların dayanıklı olmasının yanı sıra tesisat kurulumu da önem taşır. Özellikle bazı durumlarda oluşan su kaçakları binaya zarar verebilir. Ayrıca su kaçakları dolayısı ile ciddi maliyetler de oluşabilir. Bazı belirtiler ortaya çıktığında su kaçağının acilen tespit edilmesi gerekmektedir. İstanbul’un birbirinden farklı ilçelerinde en iyi hizmet için alanında başarılı bir firma ile görüşülür. Su kaçağı tespiti sırasında bazı detaylara dikkat edilmesi gerekir.

Yeni Mahalle Armatür Tesisat Malzemeleri Su Tesisatçısı, Sıhhi Tesisat, Cihazla Tıkanık Açma, Cihazla Su Kaçağı Bulma Tespiti, Musluk, Taharet Musluğu, Çeşme Montaj ve Tamiri, Pisuvar, Rezervuar, Gömme Rezervuar, Klozet Montaj ve Tamir Servisi, Ustası…