Doğalgaz tesisatı evlerinizde doğalgaz tüketen kombi, şofben, ocak veya soba gibi cihazların çalışması için oldukça önemlidir. Aynı zamanda ticarethanelerde bulunan gaz ocakları, klima santralleri, endüstriyel cihazlar, kazan daireleri gibi birçok alanda kullanılırlar.

Bu tesisat, insan sağlığını olumsuz etkilememesi için mutlaka yetkili firmalar tarafından özenli bir şekilde yapılmalıdır. Yapılacak ufak hatalarda dahi, cihazların beklendiği gibi çalışmamasının yanında ortamda bulunan canlıların zarar görmesine neden olabilir ve bu nedenle de önemli ölçüde can ve mal kayıplarına yol açabilmektedir.

Doğalgaz tesisatı bulunduğunuz şehrin gaz dağıtım firmaları tarafından belirlenen şartnamelere göre düzenlenmektedir. Tesisatların montajı ve projelendirilmesi söz konusu şartnameye uygun olacak şekilde gerçekleştirilmelidir.

Ev veya iş yerlerinizde yaptıracağınız tüm doğalgaz tesisatı işlemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kararınızı vermeden önce aşağıdaki önemli bilgilerden faydalanabilirsiniz.