Doğalgaz proje çiziminde, deneyimli olan mühendis ekibimiz sayesinde tüm projelerinizi zamanında teslim ederek herhangi bir mağduriyet yaşamanıza izin vermiyoruz. Sizde doğalgaz projelendirme işlemlerinizde bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Doğalgaz Projesi Nedir?

Makine mühendisleri veya teknikerler tarafından, talep edilen mekanda ücretsiz keşfi, ölçüm ve gerekli teknik bilgilerin alınmasının ardından, bilgisayar ortamından tesisatın çizilmesi işlemine doğalgaz proje adı verilir.

Proje çizme işlemi yetkili kişi ve kurumlar tarafından gerçekleştirilmelidir. Bunun nedeni proje gönderimi sırasında yetkili kişinin imzasının istenmesidir. Eskiden elle yapılan bu çizimler günümüzde bilgisayar ortamında hazırlanmaktadır.

Doğalgaz proje çizimi için genel olarak Autocad programı tercih edilir. Bunun dışında daha farklı programlarla da çizim yapılabilmektedir.

Doğalgaz proje çiziminde yer verilen birçok ayrıntı bulunmaktadır. Bu nedenle de proje çiziminin mutlaka yetkisi bulunan mühendislik firmaları tarafından yapılması gerekmektedir.